Jak poslat interpretovi soukromou nabídku?

Máš jasnou představu o tom, kterého interpreta bys rád pozval na svou akci a chtěl bys poptat jeho podmínky? Není nic jednoduššího, než využít soukromou nabídku v aplikaci Poopeek.com. Jak na to si ukážeme v následujícím blogu.

Vybral sis kapelu, která perfektně sedí do line-upu tvojí akce a chtěl bys ji rychle oslovit? Máš omezené možnosti financování a rád bys nabídl kapele svoje podmínky dříve, než se pustíte do jednání? Přesně proto zavedl Poopeek.com funkci „Vytvořit soukromou nabídku„, která je dostupná všem pořadatelům s účtem FREE i VIP.

Od 1.11.2019 v každém profilu, který prozkoumáváš, najdeš tlačítko „Vytvořit soukromou nabídku„. Jediným stisknutím se tak dostaneš do jednoduchého formuláře k vystavení soukromé nabídky.

Protože se jedná o nabídku, která není zveřejněna v „marketplace“, je nutné vyplnit pár údajů jako „Název akce“ a „Termín“ včetně navrhovaného času začátku a délky trvání vystoupení. (Pozn.: nezapomeň zohlednit délku zvukové zkoušky)

NÁŠ TIP | Čas vystoupení je také předmětem pozdějšího vyjednávání, proto navrhni čas, který se Ti hodí nejvíce. Později však může být licitován.

Aby kapela věděla, kam pojede a měla možnost si svoje cestování zorganizovat, je též podmínkou uvést adresu místa konání a jeho typ. Tyto informace jsou mimo jiné také součástí budoucího návrhu smlouvy.

Konečně k tomu hlavnímu. S ohledem na tvoje možnosti už stačí jen vyplnit nabízené podmínky, které jsi ochoten interpretovi poskytnout. Jakou strategii zvolíš, to už je jen na Tobě. Vyjednávání tak může být i zábava, tak proč nezkusit nějaký experiment.

Před odesláním nabídky ti Poopeek.com jestě sumarizuje podmínky, které nabízíš a vyzve tě k vytvoření nabídky. Ta se pak objeví rovnou mezi tvými otevřenými vyjednáváními, kde se nachází dokud nedospějete vzájemné dohody (či odmítnutí nabídky)

Cena vystavení soukromé nabídky u VIP účtu je samozřejmě zdarma. Využíváš-li základní FREE účet, za soukromou nabídku přijdeš o 10 kreditů ve své peněžence. Zpoplatněno je však jen zaslání nabídky. Další vyjednávání je u obou variant účtů zcela zdarma.